Категорії: Топ Новини

До символічної збірної тижня ввійшли представники восьми клубів, три з яких - зарубіжні

За традицією після кожного вік-енду під час офіційного сезону ми визначаємо символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів до неї, а також українських виконавців, що особливо відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Володимир КРИНСЬКИЙ (Інгулець)

Інгулець здобув велику перемогу в матчі з конкурентом у боротьбі за виживання. При цьому голкіпер залишив свої ворота на замку, відбивши п'ять ударів.

Денис БАЛАН (Інгулець)

Непогано діяв на правому фланзі своєї команди. Узяв безпосередню участь у другій гольовій атаці, ставши автором результативної передачі.

Сергій КРИВЦОВ (Шахтар)

Багато в чому впевнена й холоднокровна гра досвідченого захисника допомогла донецькому Шахтареві взяти максимум у поєдинку з Дніпром-1.

Олександр СИРОТА (Динамо)

Матч проти Ворскли центральний захисник Динамо однозначно може записати собі в актив. Часто вигравав єдиноборства, непогано діяв у відборі.

Олександр ЗІНЧЕНКО (Манчестер Сіті, Англія)

У матчі Ліги чемпіонів проти ПСЖ Зінченку знадобилося всього три хвилини після виходу на заміну, щоб стати автором гольового пасу. Добре ввійшов у гру він і в поєдинку АПЛ проти Крістал Пелас.

Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ (Аталанта, Італія)

У минулому турі Аталанті перемогти не вдалося (1: 1). Утім, український півзахисник бергамців усе одно був помітною фігурою на полі, відзначившись гольовою передачею.

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ (Динамо)

Півзахисник відзначився першим хет-триком на професійному рівні. Визнаний Прем'єр-лігою кращим футболістом минулого туру.

Владислав КОЧЕРГІН (Зоря)

Хавбек став автором переможного гола у ворота Миная. Ці три очки практично забезпечили луганцям бронзові медалі чемпіонату.

Олександр КАРАВАЄВ (Динамо)

Був одним із кращих футболістів Динамо в поєдинку з Ворсклою. На рахунку крайнього півзахисника киян три результативні передачі.

Єгор КАРТУШОВ (Десна)

У матчі з Колосом півзахисник вийшов на поле відразу після перерви й у підсумку точним ударом приніс чернігівцям дуже важливу вольову нічию.

Роман ЯРЕМЧУК (Гент, Бельгія)

У матчі чемпіонату Бельгії Гент не зміг здобути перемогу, зігравши внічию з Мехеленом (2: 2). Український нападник став автором одного результативного удару.