1:1

Збірна України втратила перші очки у нинішньому розіграші Ліги націй

Фото Євгена Кравса

Сьогодні на полі стадіону імені Владислава Круля у Лодзі у поєдинку 4-го туру Ліги націй у групі В2 вийшли збірні України та Ірландії.

Порівняно з попереднім поєдинком проти Вірменії відзначимо повернення до стартового складу Андрія Ярмоленка, поява у воротах Дмитра Різника та незвичайну позицію Миколи Шапаренка – ліворуч в атаці.

Початок зустрічі пройшов у невисокому темпі і запам'ятався потужним пострілом Руслана Малиновського з кута штрафного майданчика, з яким не легко справився Келлехер. Ірландці відповіли ударом головою Парротта, який був у хорошому положенні, але пробив неточно.

А на 24-й хвилині зобов'язаний був забивати Віталій Миколенко, який вийшов віч-на-віч з кіпером ірландців. На жаль, переграти воротаря наш захисник не зумів. А за хвилину Петракову довелося піти на вимушену заміну, бо ушкодження отримав Малиновський і замість нього вийшов Мудрік.

На 32-й хвилині ірландці повели у рахунку. Натан Коллінз перехопив м'яч у центральній зоні, пройшов через увесь наш захист, як ніж через масло, і переграв Різника – 0:1. На 38-й хвилині Дмитро вже врятував, впоравшись із непростим ударом Джейсона Найта.

Відігратися «синьо-жовті» зуміли на початку другого тайму. Ярмоленко увірвався до штрафного суперника з правого флангу і віддав чудову передачу на Довбика, якому залишалося лише підставити ногу – 1:1.

Після цього гра пішла на контркурсах із величезною кількістю шлюбу у передачах. На 61-й хвилині Найт здорово пробив метрів із 25-ти, але Різник був на місці. За великим рахунком, команди більше гольових моментів не створили і матч завершився внічию.

Збірна України набрала сім очок і, як і раніше, лідирує у групі В2.

Збірна України - збірна Ірландії - 1:1

Голи: 0:1 Коллінс (31), 1:1 Довбик (Ярмоленко, 47).

Україна (4-3-3): 23.Різник - 21.Караваєв, 13.Забарний, 22.Матвієнко (4.Попов, 72), 16.Міколенко - 5.Сидорчук, 8.Малиновський (14.Мудрик, 28), 17.Зінченко - 7.ЯРМОЛЕН 11.Довбик (9.Сікан, 73), 10.Шапаренко.

Запасні: 1.Лунін, 2.Бондар, 6.Ігнатенко, 15.Циганков, 18.Сирота, 19.Соболь.

Тренер: Олександр Петраков.

Ірландія (3-5-2): 1.Келлехер - 5.Леніхан, 12.Коллінс, 4.О`Ши - 14.Браун, 6.Каллен, 11.МАККЛЕЙН, 15.Молумбі (13.Хендрік, 67), 17.Найт (8.Хуріхейн, 67. ) - 19. Хоган (7. Робінсон, 56), 10. Перротт (20. Огбене, 80).

Запасні: 16.О`Лірі, 23.Траверс, 2.Крісті, 3.Стівенс, 9.Кін, 18.Манінг, 21.Хамілтон, 22.Ебоселе.

Тренер: Стівен Кенні.

Арбітр: О.Палабійік (Туреччина).

Попереджені: Забарний (49), Ярмоленко (51), Зінченко (79) - Браун (65), Леніхан (81).

14 червня 2022 року. Лодзь (Польща).

Стадіон ЛКС. 10 глядач.

Матч Ліги націй УЄФА 2023 року.

В тему

Ліга націй. Після матчу з Україною тренер збірної Ірландії і образив і похвалив українську команду.

Олександр Петраков: "Я розчарований діями захисту під час пропущеного м'яча"

Преса Ірландії: «Шкода, що Андрію Ярмоленко залишили надто багато простору»

Ліга націй. Україна оступилася у матчі з Ірландією, але все тримає у своїх руках: що відбувається у нашій групі