295. Україна — Вірменія

11.06.2022
3:0

Збірна України у своєму другому матчі Ліги націй з великим рахунком переграла команду Вірменії

Сьогодні у Лодзі у 3-му турі Ліги націй у групі В2 збірна України приймала команду Вірменії. На відміну від матчу з Ірландією Олександр Петраков розбавив склад та виставив сплав молодості та досвіду.

Незважаючи на те, що наша команда вважалася явним фаворитом, перший тайм прощав у абсолютно однаковій боротьбі. Українці все ж таки були гострішими, принаймні запам'яталися удари з дальньої дистанції Малиновського та Циганкова.

Проте, довести свою перевагу збірна України зуміла вже у другому таймі. Два удари з лівих ніг у виконанні Руслана Малиновського та Олександра Караваєва не залишили шансів нашим суперникам зачепитися бодай за нічию. А крапку у протистоянні поставив Віталій Миколенко, від ноги якого м'яч надзвичайно вдало срікошетував у ворота Юрченка.

У підсумку перемога «синьо-жовтих» з рахунком 3:0 і наша команда очолила групу В2. Зазначимо, що цей матч був 102-м та прощальним у кар'єрі нашого голкіпера Андрія Пятова і він у 47 разів відстояв на нуль.

Збірна України - збірна Вірменії - 3:0

Голи: 1:0 Малиновський (Караваєв, 61), 2:0 Караваєв (77), 3:0 Миколенко (84).

Україна (4-3-3): 12.П'ЯТОВ - 21.Караваєв, 13.Забарний, 22.Матвієнко, 17.Зінченко (16.Міколенко, 77) - 5.Сидорчук (6.Ігнатенко, 85), 8.Малиновський, 10.Шапаренко (18.Піха) 70) - 15.Циганков, 14.Мудрик (20.Зубков, 77) - 9.Яремчук (11.Довбик, 70).

Запасні: 1.Лунін, 23.Різник, 2.Бондар, 3.Качараба, 4.Попов, 7.Ярмоленко, 19.Сікан.

Тренер: Олександр Петраков.

Вірменія (3-4-2-1): 1.Юрченко Давид - 4.Восканян, 15.Мкоян, 21.С.Мкртчян - 2.Монрой, 20.Дашян (18.Малакян, 80), 17.Удо, 13.ОВАННІСЯН - 11.Барсегян (10. 66), 7. Байрамян (23. Бічахчян, 55) - 9. Бабаян (22. Адамян, 55).

Запасні: 12.Бучнев, 16.Бегларян, 3.Ароян, 5.Григорян, 6.Вбеймар, 8.Маргарян, 14.Серобян, 19.Р.Мкртчян.

Тренер: Хоакін Капаррос.

Арбітр: Д.Стефанскій (Польща).

Попереджені: Забарний (45), Зінченко (66), Матвієнко (87) - Бабаян (45), Байрамян (52), Адамян (89), Восканян (90).

11 червня 2022 року. Лодзь (Польща).

Стадіон ЛКС. 12 глядача.

Матч Ліги націй УЄФА 2023 року.

В тему

Після розгрому від України тренер збірної Вірменії заговорив про несправедливість

Олександр Петраков розповів про переломний момент у матчі з Вірменією

Андрій П'ятов: «Я і мріяти не міг, що зможу стільки часу захищати ворота збірної України»