294. Ірландія - Україна

08.06.2022
0:1

Сьогодні збірна України стартувала у третьому в історії розіграші Ліги націй.

Збірна України сьогодні розпочала свій турнірний шлях у Лізі націй. У поєдинку групи В2 підопічні Олександра Петракова у Дубліні зіграли з Ірландією.

Як і обіцяв наш головний тренер, стартовий склад «синьо-жовтих» зазнав радикальних змін порівняно з матчами із Шотландією та Уельсом. На поле вийшли одразу 10 нових гравців. Зі «старої гвардії» залишився лише Віталій Миколенко.

Перед матчем трибуни, гравці та тренери аплодисментами вітали мужніх захисників України, які у ці хвилини борються із агресором.

Поєдинок розпочався з великою перевагою господарів, які застосували високий пресинг та створили кілька небезпечних моментів біля воріт Луніна. Україна змогла відповісти далекими ударами Мудрика та Миколенка, які виявилися неточними.

У другій частині тайму синьо-жовті перехопили ініціативу і на 38-й хвилині Тарас Качараба чудовим ударом у дев'ятку забив м'яч, проте суддя після наради з арбітром VAR зафіксував офсайд у Артема Довбика, який раніше робив флангову передачу.

Одразу після перерви Олександр Петраков кинув у бій Віктора Циганкова і заміна спрацювала вже за три хвилини. Півзахисник Динамо пробив стандарт від краю поля, м'яч вдарився об землю та зачепивши руку голкіпера ірландців тицьнув у ворота – 1:0.

На 79-й хвилині господарі мали стовідсотковий шанс зрівняти рахунок, проте удар Шейна Даффі Лунін якимось дивом перевів у перекладину. Наші відповіли аналогічним ударом Циганкова, який також прищепився в перекладину.

У підсумку, збірна України втримала мінімальну перевагу та набрала перші три очки у нашій групі В2.

Збірна Ірландії - збірна України - 0:1

Гол: 0: 1 Циганков (48).

Ірландія (3-4-2-1): 1.Келлехер - 12.Коллінс, 4.ДАФФІ, 5.Еган (18.О`Ши, 62) - 2.Крісті (14.Браун, 69), 13.Хендрік, 6.Каллен, 3.Стивенс (11. Макклейн, 69) - 20. Огбене (21. Хамільтон, 78), 17. Найт - 7. Робінсон (19. Обафемі, 69).

Запасні: 16. Талбот, 23. Траверс, 8. Хуріхейн, 9. Кін, 10. Перротт, 15. Молумбі, 22. Ебоселе.

Тренер: Стівен Кенні.

Україна (3-4-2-1): 1.Лунін - 4.Попов, 18.Бондар, 3.Сирота - 19.Качараба (21.Караваєв, 71), 5.СИДОРЧУК (6.Ігнатенко, 88), 10.Шапаренко, 16.Міколенко - 20.Зубів 15.Циганков, 46), 14.Мудрик (7.Піхаленок, 71) - 11.Довбик (9.Сікан, 80).

Запасні: 12.П'ятов, 23.Різник, 2.Соболь, 8.Малиновський, 13.Забарний, 17.Зінченко, 22.Матвієнко.

Тренер: Олександр Петраков.

Арбітр: Ф.Глова (Словаччина).

Попереджені: Каллен (54) - Миколенко (78).

8 червня 2022 року. Дублін.

Авіва Стедіум. 40 111 глядачів.

Матч Ліги націй УЄФА 2023 року.

В тему

Тренер збірної Ірландії Стівен Кенні засумнівався у справедливості перемоги України

Олександр Петраков: "Я прищеплю команді атакуючий футбол"

Розправа не змусила довго чекати: в Ірландії швидко знайшли винуватців поразки від України

Ірландська преса: «Молоді гравці збірної України дали Ірландії суворий урок»