293. Уельс - Україна

Збірна України у фінальному поєдинку плей-офф ЧС-2022 з мінімальним рахунком поступилася Уельсу

Сьогодні у Кардіффі збірна України у вирішальному матчі за право виходу на чемпіонат світу 2022 року у Катарі зустрічалася з Уельсом.

Наставник синьо-жовтих Олександр Петраков випустив на 100% той самий склад, що й у поєдинку із Шотландією, а ось його візаві Роб Пейдж порівняно з матчем Ліги націй із Польщею виставив дев'ять нових гравців.

Матч розпочався на слизькому полі під акомпаніментом дощу. Вже на 4-й хвилині Руслан Малиновський отримав шанс пробити штрафний майданчик, але з його ударом легко впорався кіпер валлійців Вейн Хеннессі.

На 12-й хвилині Роман Яремчук отримав відмінну передачу з глибини поля від Іллі Забарного, вискочив віч-на-віч з воротарем, але пробити його не зміг. На 30-й хвилині вже Олександр Зінченко перевірив Уейна Хенессі щільним ударом.

А на 34-й хвилині Уельс повів у рахунку. Гарет Бейл виконував стандарт і дуже невдало підставив голову Андрій Ярмоленко, зрізавши м'яч у власні ворота. На 40-й хвилині арбітр повинен був призначати пенальті за удар по нозі того ж таки Ярмоленка, але навіть за допомогою системи VAR ухвалив неоднозначне рішення, не вказавши на точку.

Відразу після перерви Аарон Ремзі промахнувся з забійної позиції в центрі нашого штрафного майданчика. А на 55-й хвилині такий же дзеркальний шанс упустив Віктор Циганков.

Ще за 10 хвилин дальній удар завдав Руслан Малиновський, але м'яч пройшов поряд зі штангою. А на 76-й хвилині одразу два найнебезпечніші моменти з'явилися біля наших воріт. Але в одному з них урятувала штанга, а в іншому на місці опинився Георгій Бущан.

На 84-й хвилині чудовий шанс зрівняти рахунок мав Артем Довбик, але після його удару головою на висоті виявився кіпер шотландців.

Зрештою, зрівняти рахунок збірної України так і не вдалося. 1:0 – перемога Уельсу.

Збірна Уельсу - збірна України - 1:0

Гол: 1:0 Ярмоленко (автогол, 34).

Уельс (3-4-2-1): 1. Хеннессі - 15. Ампаду, 6. Родон, 4. Б. Девіс - 14. Робертс, 7. Аллен, 10. Ремсі, 3. Н. Вільямс (17. Норрінгтон-Девіс, 90) - 11. БЕЙЛ (8 .Вілсон, 83), 20.Джеймс (9.Джонсон, 71) - 13.Мур.

Запасні: 12. Уорд, 21. А. Девіс, 2. Гантер, 5. Мефам, 16. Моррелл, 18. Д. Вільямс, 19. Харріс, 22. Томас, 23. Матондо.

Тренер: Роберт Пейдж.

Україна (4-3-3): 1.Бущан - 21.Караваєв, 13.Забарний, 22.Матвієнко, 16.Міколенко - 6.Степаненко (5.Сидорчук, 70), 8.Малиновський (10.Шапаренко, 70), 17.Зінченко - 7.ЯРМО 9.Яремчук (11.Довбик, 77), 15.Циганков (14.Мудрик, 77).

Запасні: 12.П'ятов, 23.Різник, 2.Соболь, 3.Бондар, 4.Сирота, 18.Пихаленок, 19.Качараба, 20.Зубков.

Тренер: Олександр Петраков.

Арбітр: А.Матеу Лаос (Іспанія).

Попереджені: Аллен (2), Джеймс (3) - Миколенко (32), Мудрик (90).

5 червня 2022 року. Кардіфф.

Стадіон Кардіфф Сіті. 32 глядачів.

Матч відбірного турніру ЧС-2022 (плей-офф).

В тему

Тренер збірної Уельсу дав коментар після матчу з Україною: «Емоції переростали в шаленство»

Олександр Петраков: «Я прошу журналістів не виливати негатив на Ярмоленка»

Олександр Зінченко: «Ми не маємо права опускати руки та здаватися»