17.06.2021
2:1

У поєдинку другого туру групи С Євро-XNUMX збірна України не без нервів обіграла Північну Македонію

Фото УАФ

У стартовому турі Україна поступилася Нідерландам (2.3), А Північна Македонія програла Австрії (1.3). Відповідно, обидві команди в звітному поєдинку цікавили тільки три очки. фаворитами виступали підопічні Андрія Шевченка. Додамо, що судити гру призначили аргентинську бригаду арбітрів.

У нашої збірної було два зміни в порівнянні з минулим матчем. В опорній зоні замість Сидорчука вийшов Степаненко, а травмованого Зубкова підміняв Шапаренко. При цьому місце лівого вінгера зайняв Малиновський. Крім Зубкова поза заявкою виявилися Попов і Безус.

Спрацювала зв'язка «Я - Я»

Українці зі старту заволоділи ініціативою. Якщо м'яч після удару Караваєва з підбору полетів вище, то Маліновський своєю спробою з лінії штрафного змусив Дімітрієвського виручати. Пізніше Ярмоленко не зміг як слід пробити після кутового, а Яремчук після відмінної атаки не зумів викотити Маліновському на порожні. Македонці огризнувся: удар Барді заблокували, потім Елмас після прострілу пробив поруч зі стійкою.

Фото УАФ

У середині тайму особливо активним був Ярмоленко. Спочатку капітан упустив кілька шансів, у тому числі не переграв воротаря в ближньому бою. Однак на 29-й хвилині Андрій таки відправив м'яч у сітку - Маліновський подав корнер, Караваєв п'ятою продовжив на дальню, а вінгер Вест Гему зробив свою справу.

Як і в матчі з Нідерландами, слідом за Ярмолою забив Яремчук, причому знову за кілька хвилин. Капітан видав класний пас на хід форварду, а той легко розібрався з кіпером. Далі Пандєв полоскотав нерви українським уболівальникам, забивши гол після виходу сам на сам, але арбітри справедливо зафіксували офсайд.

Фото УАФ

Під кінець тайму українці могли збільшити перевагу. Зінченко виконав «рулетку», видав на Караваєва, але після його удару з рикошетом м'яч влучив у руки Дімітрієвського. Незадовго до перерви Шапаренко розігнав класну контратаку й увійшов до штрафного, але все закінчилося жовтою карткою для Миколи за симуляцію.

Два незабиті пенальті

Ігор Ангеловський у перерві відреагував подвійною заміною. Македонці активно почали другий тайм, високо пресингували. На 47-й хвилині Адемі увірвався до штрафного, але після його удару виручив Бущан. Незабаром небезпечним стандартом нагадав про себе Маліновський, але голкіпер упорався. Можна відзначити й удар головою Забарного з подачі Зінченка.

Фото УАФ

На жаль, активність суперників матеріалізувалася в забитий гол. Трайковський пробив здалеку, Бущан перевів м'яч у поперечину, але на підборі Караваєв збив Пандєва. Рефері призначив пенальті - удар Алоіскі Бущан потягнув, але першим на добивання встиг македонець.

Після цього пристрасті розпалилися, нервів стало більше. На 65-й хвилині Маліновський із меж штрафного зарядив із правої, але в руки голкіперу. Пізніше Трайковський знову небезпечно пробив здалеку - Бущан перевів на кутовий.

Фото УАФ

Шевченко кинув у бій свіжих Бєсєдіна й Циганкова, причому Віктор відразу ж отримав шанс забити після геніального пасу Маліновського, але не влучив у ворота. На 84-й хвилині вже сам Руслан міг зняти питання про переможця, оскільки рефері за допомогою VAR побачив гру рукою Аврамовського під час штрафного і призначив пенальті. Однак Дімітрієвський виконав Бущана і парирував 11-метровий Маліновського.

Проте українцям вдалося утримати переможний рахунок і здобути три очки. Іншого варіанту в підопічних Шевченка сьогодні просто не було. Тепер уся увага - на матч з Австрією, який відбудеться 21 червня.

Збірна України - збірна Північної Македонії - 2: 1

Голи: 1: 0 Ярмоленко (Караваєв, 29), 2: 0 Яремчук (Ярмоленко, 34), 2: 1 Аліоскі (57).

На 57-й хвилині Аліоскі не реалізував пенальті (воротар).

На 84-й хвилині Малиновський не реалізував пенальті (воротар).

Україна (4-3-3): 1.Бущан - 21.Караваев, 13.Забарний, 22.Матвіенко, 16.Міколенко - 6.Степаненко, 10.Шапаренко (5.Сідорчук, 78), 17.Зінченко - 7.ЯРМОЛЕНКО (15.Циганков, 70), 9.Яремчук (19.Беседін, 70), 8.Маліновскій (2.Соболь, 90).

запасні: 12.Пятов, 23.Трубін, 3.Судаков, 4.Крівцов, 11.Марлос, 14.Макаренко, 24.Тимчік, 26.Довбик.

Тренер: Андрій Шевченко.

Північна Македонія (5-3-2): 1.Дімітріевскі - 16.Ніколов (9.Трайковскі, 46), 13.С.Рістовскі, 14.Велковскі (7.Трічковскі, 85), 6.Мусліу, 8.Аліоскі - 5.Адемі (4.Рістевскі, 85) , 20.Спіровскі (25.Чурлінов, 46), 17.Бардхі (24.Аврамовскі, 77) - 10.ПАНДЕВ, 21.Елмас.

запасні: 12.Янков, 22.Шішковскі, 2.Бейтулай, 11.Хасані, 15.Костадінов, 23.Радескі, 26.М.Рістовскі.

Тренер: Ігор Ангеловський.

арбітр: Ф.Рапалліні (Аргентина).

попереджені: Шапаренко (43) - Велковскі (59), Аврамовскі (83).

17 червня 2021 року. Бухарест.

Арена Націонале. 10 001 глядач.

Матч фінального турніру Євро-2020 (група).

В тему

УЄФА назвав кращого гравця матчу Україна - Північна Македонія (фото)

Андрій Шевченко: «Наприкінці другого тайму перебудувалися на іншу схему»

Ігор Ангеловскіх: «У рішеннях системи VAR сантиметри були на боці України»

Андрій Ярмоленко - найкращий гравець матчу Україна - Північна Македонія за оцінками InStat