4:0

В останньому спарингу напередодні Євро-XNUMX національна збірна України розгромила команду Кіпру

Фото УАФ

У попередніх спарингах синьо-жовті не зуміли обіграти Бахрейн (1.1) І здолали Північну Ірландію (1.0). Завершувався домашній збір українців товариським поєдинком з Кіпром.

Поза заявки на матч залишилися Тимчик, Сидорчук та отримав м'язову травму Циганков, замість якого в список 23-х увійшов Безус. Андрій Шевченко напередодні попереджав про експерименти: можна відзначити вихід в «старті» П'ятова, Макаренко, а також поява Забарна справа в захисті. У порівнянні з минулим спарингом місце в основному складі зберегли шість гравців.

Видалення і два пенальті

Перший тайм пройшов за тотального домінування синьо-жовтих. На 33-й хвилині після класного прострілу Зінченка не зміг переграти голкіпера Яремчук. Пізніше Роман упустив ще парочку моментів: пробив вище зі скидки Зубкова, а потім знову поступився в ближньому бою Панаї після передачі Соболя. Між цими моментами трапилася невдала спроба Ярмоленка забити п'ятою. На XNUMX-й хвилині Зінченко ударом низом із меж штрафного влучив у дальню стійку.

Фото УАФ

І все ж у кінцівці тайму кіпріоти посипалися. Спочатку Зубков у контратаці втік від Панайоту, а той привіз пенальті й заробив червону картку. Ярмоленко впевнено реалізував 11-метровий, оформивши свій 39-й гол за збірну України. Тут же Зінченко вивів Зубкова сам на сам, але з ідеальної позиції Олександр не влучив у кут воріт.

У доданий час Ярмоленко влучив у руку супернику - рефері знову вказав на «точку». Цього разу пенальті успішно виконав Зінченко. Олександр скоро стане батьком, тож відсвяткував взяття воріт відповідним жестом. Перед свистком на перерву Маліновський із льоту бахнув трохи вище рамки.

Дубль Ярмоленка й асист Марлоса

У другій 45-хвилинці в чисельній більшості українці просто рознесли суперника. Здорово вийшов на заміну Марлос, який створив партнерам безліч моментів. Спочатку український бразилець відзначився ударом у площину, кілька разів вище пробив Маліновський, пізніше Яремчук розвернувся в чужому штрафному, але влучив у голкіпера.

А на 59-й хвилині синьо-жовті видали суперкомбінацію: Марлос обігрався «в стіночку» і з Ярмоленком, і з Зінченком, після чого викотив на порожні Яремчуку, який перервав свою гольову посуху у збірній. На 65-й хвилині Ярмоленко оформив дубль - після передачі Марлоса Андрій пробив із правої, і м'яч після рикошету ввійшов у кут. І це був уже 40-й гол для Ярмоленка за національну команду.

Фото УАФ

До кінця зустрічі українці створили ще парочку моментів. Звично активний Судаков із хорошої позиції пробив у руки голкіперу. Із гострого кута перевірив Панаї Соболь, також воротар кіпріотів виручив після пострілу Бєсєдіна. Був момент і в суперників, але розмочити рахунок їм не вдалося.

У підсумку підопічні Шевченка здобули яскраву крупну перемогу в останньому поєдинку напередодні чемпіонату Європи. Будемо сподіватися, що цього літа наша збірна ще не раз порадує вболівальників подібним чином.

Збірна України - збірна Кіпру - 4: 0

Голи: 1: 0 Ярмоленко (37, пенальті), 2: 0 Зінченко (45 + 2, пенальті), 3: 0 Яремчук (Марлос, 59), 4: 0 Ярмоленко (Марлос, 65).

Україна (4-3-3): 12.ПЯТОВ - 13.Забарний, 4.Крівцов, 22.Матвіенко (21.Караваев, 60), 2.Соболь - 14.Макаренко (6.Степаненко, 46), 8.Маліновскій (3.Судаков, 67), 17 .Зінченко - 7.Ярмоленко (10.Шапаренко, 70), 9.Яремчук (19.Беседін, 67), 20.Зубков (11.Марлос, 46).

запасні: 1.Бущан, 23.Трубін, 5.Попов, 15.Безус, 16.Міколенко, 18.Довбик.

Тренер: Андрій Шевченко.

Кіпр (3-4-3): 1.Панагі - 2.Каро, 5.Сотеріу, 4.Іоанну - 25.Панайоту, 18.АРТІМАТАС (6.Гогіч, 78), 8.Кіріаку (10.Захаріу, 69), 11.Авраам (13.Кусулос, 46) - 23.Піттас (17.Лоізу, 85), 7.Іліа (9.Хрістофі, 46), 15.Папуліс (20.Кастанос, 61).

запасні: 12.Параскевас, 3.Андреу, 16.Ніколау, 19.Кіпріану, 22.Міхаель, 24.Еліа.

Тренер: Нікос Костеноглу.

арбітр: В.Спасенніковс (Латвія).

вилучений: Панайоту (36).