278. Україна - Північна Ірландія

03.06.2021
1:0

Національна збірна України в товариському матчі здобула мінімальну перемогу над командою Північної Ірландії

Фото УАФ

Синьо-жовті продовжили підготовку до Євро-2020 спарингом з північноірландцями. В кінці травня наша збірна вже провела «товарняк» з Бахрейном, Четвертий раз поспіль зігравши внічию 1: 1. Андрій Шевченко неодноразово говорив, Що готує команду не до контрольних поєдинків, але все ж результату від його підопічних уболівальники зачекалися.

Днями головний тренер назвав склад збірної України на чемпіонат Європи. Серед потрапили туди сьогодні в заявку увійшли 22 гравця, а також «пролетів» Ледньов. З різних причин не могли вийти на поле Зінченко, Циганков, Соболь і Тимчик. Місце в «старті» в порівнянні з грою з Бахрейном зберегли тільки Матвієнко, Миколенко, Шапаренко і Зубков. Відзначимо і вихід з капітанською пов'язкою Ярмоленко, який напередодні заявив, Що мотивований, як ніколи.

Дебютний гол Зубкова

Із перших хвилин синьо-жовті заволоділи м'ячем і почали створювати моменти. Незабаром після стартового свистка ледь не забив Ярмоленко - повз дальній кут. На XNUMX-й хвилині Зубков викотив на Яремчука, але удар того потягнув воротар. І тут же після кутового наша збірна відкрила рахунок: Караваєв ідеально подав другим темпом, а Зубков ударом головою оформив свій прем'єрний м'яч за головну команду країни.

Фото УАФ

Підопічні Шевченка продовжували володіти ініціативою. Маліновський із підбору пробив вище, не влучив у дальній кут із гарної позиції Яремчук. На 31-й хвилині фірмовий удар Ярмоленка розминувся зі стійкою. Пізніше після шикарної комбінації українців завершальний постріл Андрія заблокував захисник.

На 36-й хвилині свою майстерність показав уже Бущан - класний сейв після удару Брауна головою. Перед самою перервою після цікавого набросу з корнера у площину влучив Сидорчук. У цілому наша збірна виглядала здорово в плані швидкості й творення. Окремо потрібно відзначити велику кількість успішних закидів м'яча на форвардів.

Нарешті перемога!

У другому таймі темп гри помітно знизився, у перші 15 хвилин моментів узагалі не було. Потім Маліновський зі штрафного пробив вище, кілька ударів наших хлопців заблокували. Ірландці відповіли неточними спробами Макканна, Сміта і Макнейра.

Фото УАФ

Помітно пожвавив гру вихід Судакова. Саме він на 73-й хвилині створив момент для Ярмоленка, але удар Андрія парирував воротар, а добивання самого юніора прийшлося мимо. У кінцівці з декількох метрів не переграв голкіпера Бєсєдін, діючи на добиванні після невдалої спроби Ярмоленка. Уже на 90-й хвилині рефері через офсайд скасував взяття воріт від Артема. А в доданий час Марлосу не вистачило кількох сантиметрів, щоб вразити дальній кут воріт суперників.

У підсумку українці перервали невдалу серію й нарешті здобули перемогу. Попереду в підопічних Шевченка спаринг із Кіпром, який відбудеться 7 червня.

Збірна України - збірна Північної Ірландії - 1: 0

Гол: 1: 0 Зубков (Караваєв, 10).

Україна (4-3-3): 1.Бущан - 21.Караваев, 13.Забарний, 22.Матвіенко, 16.Міколенко - 5.Сідорчук (6.Степаненко, 76), 8.Маліновскій, 10.Шапаренко (3.Судаков, 72) - 7.ЯРМОЛЕНКО, 9.Яремчук (19.Беседін, 46), 20.Зубков (11.Марлос, 46).

запасні: 12.Пятов, 23.Трубін, 2.Попов, 4.Крівцов, 14.Макаренко, 15.Довбик, 17.Леднев, 18.Безус.

Тренер: Андрій Шевченко.

Північна Ірландія (5-3-2): 1.Пікок-Фарелл - 14.ДАЛЛАС (22.Чарльз, 89), 23.Баллард, 20.Кеткарт, 5.Браун (4.Макклелланд, 89), 11.Фергюсон (19.Сміт, 68) - 17.Макнейр , 16.Макканн (18.Уайт, 81), 6.Севілл - 21.Магенніс (10.Лаферті, 61), 7.Макгінн (15.Томпсон, 46).

запасні: 12.Хьюз, 2.Бредлі, 3.Маккалмонт, 8.Гелбрейт, 9.Бойс.

Тренер: Іан Бараклаф.

арбітр: Ш.Марціняк (Польща).

попереджені: Бесєдін (90 + 2) - Макнейра (90 + 3).

3 червня 2021 року. Дніпро.

Дніпро-Арена. 15 000 глядачів.

Товариський матч

В тему

Андрій Шевченко: «Гравці втомилися, це нормальна реакція»

Іан Бараклаф: «Не хотів дивитися Євро-2020, але тепер, може, за Україну повболіваю»

Олександр Караваєв - кращий гравець матчу Україна - Північна Ірландія за оцінками InStat

Преса Північної Ірландії: «Наша збірна дала задуматися Андрію Шевченку напередодні Євро-2020»