1:1

Національна збірна України зіграла внічию в першому в історії поєдинку проти команди Бахрейну

Фото УАФ

Синьо-жовті розпочали підготовку до Євро-2020 ще 15 травня. У розширений список Андрія Шевченка спочатку увійшли 36 футболістів, але зіграти сьогодні могли тільки 23. Поки не прибули до збірної вісім легіонерів, через травми не могли допомогти Коноплянка, Шепелев, Андрієвський і Буяльський, а Корнієнко підхопив ангіну.

У стартовому спарингу напередодні чемпіонату Європи Україна вперше в історії зустрічалася з Бахрейном. Матч проходив у Харкові, куди національна команда не заглядала із жовтня 2019-го.

Перший тайм пройшов з явною перевагою господарів, але гольових моментів наші хлопці не створили. Вистачало в діях підопічних Шевченка браку, та й суперник грамотно оборонявся, не надавав багато простору.

Фото УАФ

На XNUMX-й хвилині небезпечно ввірвався до штрафного Тимчик, але не зміг знайти пасом партнера, а Степаненко другим темпом пробив мимо. У середині тайму небезпечний простріл Миколенка не зміг завершити ударом Шапаренко. Було кілька спроб (зокрема - влучання в площину) у Бєсєдіна, також поруч зі стійкою зі штрафного пробив Марлос. Свого удару завдав і Бахрейн - Трубін упорався з рикошетом, що підправив м'яч у ворота.

Врятувалися в доданий час

Одразу по перерві Шевченко кинув у бій Циганкова, Довбика й дебютанта Судакова. У перші хвилини другого тайму з гарної позиції Марлос пробив вище цілі, пізніше на удар українського бразильця зреагував уже Лутфалла.

Фото УАФ

В останні півгодини зустрічі Бахрейн став просідати, але українцям все не вдавалося забити. Своїми ударами відзначилися Шапаренко й Марлос, той самий Марлос вивів сам на сам Довбика, але Артем, обігравши голкіпера, із гострого кута влучив у стійку.

А потім Бахрейну вдалося шокувати трибуни ОСК Металіст. Після закидання суперників Трубін необдумано вибіг уперед і збив Аль-Хумайдана, а Дхія реалізував пенальті. Наша команда побігла відіграватися, але на висоті був голкіпер суперників, який потягнув удари Циганкова й Шапаренка.

Фото УАФ

На 89-й хвилині Дхія в контратаці вивалився на ударну позицію, але не влучив у ворота. А вже в доданий час українці все ж зрівняли рахунок: Довбик зачепився за м'яч у чужому штрафному й прострілив, а Циганков вніс м'яч у сітку. У підсумку маємо 1: 1.

Тепер у синьо-жовтих буде кілька вихідних, після чого команда продовжить підготовку до Євро-2020. Наступні спаринги - проти Північної Ірландії (3 червня) і Кіпру (7 червня).

Збірна України - збірна Бахрейну - 1: 1

Голи: Дхія (75, пенальті), 1: 1 Циганков (Довбик, 90 + 1).

Україна (4-3-3): 23.Трубін - 18.Тимчік (21.Караваев, 78), 4.Крівцов (19.Попов, 63), 22.Матвіенко, 16.Міколенко - 6.СТЕПАНЕНКО (3.Судаков, 46), 10.Шапаренко, 17 .Макаренко (5.Сідорчук, 63) - 20.Зубков (15.Циганков, 46), 9.Беседін (14.Довбик, 46), 11.Марлос.

запасні: 1.Бущан, 12.Пятов, 2.Сірота, 7.Леднев, 8.Бондаренко, 13.Забарний.

Тренер: Андрій Шевченко.

Бахрейн (4-3-3): 22.Лутфалла - 16.Редха, 25.Аль-Шамсаїл, 30.Набіль (17.Аль-Хазан, 76), 18.АБДУЛЛА - 14.Харам, 15.Аль-Шейх (23.Аль-Асфур, 85), 19.Аль-Асвад (4.Дхія, 65) - 10.Аль-Хумайдан (20.Аль-Салама, 76), 13.Аль-Ромаіхі (29.Абдулджаббар, 85), 12.Мархун (8.Мадан, 76 ).

запасні: 1.Шуббар, 27.Хашім, 2.Бакер, 21.Аль-Шайх, 28.Хазаа.

тренер: Еліо Соуза.

арбітр: П.Орел (Чехія).

попереджені: Кривцов (15), Сидорчук (90 + 3) - Мархун (38), Аль-Асвад (49), Харам (59).

23 травня 2021 року. Харків.

Стадіон Металіст. 19 000 глядачів.

Товариський матч

В тему

Наставник збірної Бахрейну: «Я вважаю, що в України не було таких шансів, як у нас»

Андрій Шевченко: «Тиждень тому багато гравців відставало...»

Півзахисник Динамо - кращий гравець матчу Україна - Бахрейн за оцінками InStat

Матч із Бахрейном увійшов до трійки кращих ігор збірної України за Андрія Шевченка за кількома показниками