276. Україна - Казахстан

31.03.2021
1:1

У третьому поєдинку кваліфікації ЧС-XNUMX національна збірна України змарнувала масу моментів і не змогла обіграти Казахстан

Фото УАФ

Два стартові матчі відбору завершилися для українців нічиїми з Францією (1.1) І Фінляндією (1.1). Очевидно, що перемога над Казахстаном повинна була поліпшити турнірну ситуацію для синьо-жовтих. А іншого результату в сьогоднішньому матчі від збірної і не чекали.

З кожним днем ​​кадрів в обоймі у Андрія Шевченка залишалося все менше. Миколенко не міг зіграти через вилучення, Коноплянка отримав травму. Поза заявки головний тренер цього разу залишив Коноплю, Луніна і Різника.

Із Казахстаном українці повернулися до схеми із чотирма захисниками, більш схожою вона була на 4-4-2. Місце в «основі» порівняно з минулою грою зберегли п'ять виконавців. Причому Матвієнко, Караваєв, Маліновський, Зінченко й Яремчук виходили з перших хвилин у всіх трьох березневих відбірних матчах. Відзначимо дебют у воротах збірної 19-річного Трубіна.

Фото УАФ

Казахстан в першому для себе поєдинку кваліфікації програв удома Франції (0.2). У сьогоднішній зустрічі допомогти Яструбам не міг ряд лідерів: досвідчений воротар Мокін завершив кар'єру, були відсутні захисник Шомко, хавбеки Куат і Ісламхан, вінгер Зайнутдинов.

Обмежилися одним голом

Перший тайм пройшов за тотальної переваги українців, хоча у стартові хвилини в діях наших гравців вистачало браку. Синьо-жовті впевнено оборонялися і здорово розганяли свої атаки, мали значну перевагу у швидкості над суперником.

На початку зустрічі Маліновський зі штрафного з рикошетом пробив у площину. Казахстанці відповіли ударом Мужикова вище, також змусив попрацювати Трубіна Аймбеков. У складі нашої збірної проявляв активність Мораес, але двічі пробив повз із хороших позицій.

На 20-й хвилині Яремчук показав колезі, як потрібно завершувати. Зінченко перехопив м'яч у центрі, пройшов уперед, віддав урозріз на Романа, а той здорово переправив м'яч у дальній кут, тим самим відкривши рахунок. 1: 0.

Фото УАФ

Після цього українці мали безліч моментів, щоб збільшити перевагу. Мораес перевірив голкіпера, Яремчук пробив повз стійку, замикаючи передачу Зінченка. Далі слово знову взяв Мораес, але із вбивчої позиції влучив у захисника. Пізніше Яремчук у дотик пробив у площину.

На 35-й хвилині Маліновський ударом зі штрафного змусив Покатілова скластися, а Кривцов на добиванні не зміг доправити м'яч у порожні ворота. Пізніше вже Зінченку не вистачило кількох сантиметрів, щоб після класного пасу Яремчука вразити дальній кут. Під кінець тайму двома неточними пострілами відзначився Маліновський.

Маса моментів і упущена перемога

На початку другої половини зустрічі підопічні Шевченка контролювали хід гри. Потім пішли моменти, але м'яч уперто не йшов у ворота. Мораес із класного пасу Зінченка не переграв голкіпера в ближньому бою, причому форвард впав у чужому штрафному з допомогою суперника, що було схоже на пенальті. Пізніше Покатілов зробив класний сейв після удару Яремчука низом.

А на 59-й хвилині наша збірна пропустила. Казахстану вдалося провести досить простеньку атаку з перекладом м'яча по ширині. Нургалієв віддав наліво на Мужикова, який ударом з-під Караваєва поцілив у дальній кут. 1: 1.

Фото УАФ

Деякий час українці приходили до тями, на заміну вийшли Марлос і Зубков. Саме останній упустив забійний момент на 70-й хвилині: Маліновський вивів Олександра на побачення з голкіпером, але той якимось дивом не зміг переграти Покатілова.

У кінцівці українці притиснули суперника, але багато гольових моментів не створили. Переважно удари синьо-жовтих летіли повз ціль. Можна відзначити падіння в чужому штрафному Довбика, що вийшов на заміну, але рефері промовчав. У компенсований час уже Покатілов не дозволив дебютанту збірної з Дніпра-1 себе переграти.

У підсумку українці знову зіграли внічию, причому втретє поспіль - із рахунком 1: 1. Таким чином, наша команда завершує березневий збір із трьома пунктами в активі. Очевидно, що це - незадовільний результат.

Збірна України - збірна Казахстану - 1: 1

Голи: 1: 0 Яремчук (20, Зінченко), 1: 1 Мужиків (59).

Україна (4-3-3): 23.Трубін - 21.Караваев (7.Тимчік, 87), 4.Крівцов, 22.Матвіенко, 14.Міхайліченко - 5.Сідорчук (11.Марлос, 67), 10.Шапаренко (16.Довбик, 81), 17 .ЗІНЧЕНКО - 8.Маліновскій, 19.Мораес (15.Зубков, 67), 9.Яремчук.

запасні: 1.Бущан, 12.Пятов, 2.Соболь, 3.Забарний, 6.Шепелев, 13.Сірота, 18.Макаренко, 20.Коваленко.

Тренер: Андрій Шевченко.

Казахстан (5-3-2): 1.Покатілов - 17.Досмагамбетов (23.Бистров, 46), 22.Марочкін, 2.Малий, 3.Аліп, 7.Валіуллін - 8.Тагиберген (18.Оразов, 46), 6.Абікен (11.Вороговскій, 46), 10.Мужіков - 13.НУРГАЛІЕВ (16.Тунгишбаев, 87), 19.Аймбетов (21.Карімов, 60).

запасні: 12.Шайзада, 15.Сейсен, 4.Керімжанов, 5.Самородов, 9.Астанов, 14.Усенов, 20.Рудосельскій.

Тренер: Талгат Байсуфінов.

арбітр: М.Юго (Словенія).

Попереджені: Зінченко (89), Марлос (89) - Аліпій (6), АБиК (36), Мужиків (43), Вороговскій (62), Каримов (70), Покатілов (90 + 1).

31 березня 2021 року. Київ.

НСК Олімпійський. Без глядачів.

Матч відбіркового турніру ЧС-2022.

В тему

Андрій Шевченко: «У нас результати невдалі, але ігри не провальні»

ЧС-2022. Збірна України залишилася за спиною чемпіонів світу: календар, таблиця (фото)