272. Німеччина - Україна

14.11.2020
Лейпциг, Ред Булл Арена
3:1
У п'ятому турі групового етапу Ліги націй УЄФА збірна Німеччини - збірна України гості не змогли зачепитися за очки

Фото УАФ

Напередодні гри команди ділили другу сходинку в групі, маючи в активі по шість набраних очок. У попередніх матчів Ліги націй спарингах українці програли Польщі (0: 2), Тоді як німці взяли верх над Чехією (1: 0). У кадровому плані проблем вистачало в обох тренерів. Ще до початку збору в України вилетіло багато гравців, особливо представників Динамо. вчора позитивні тести на коронавірус здали Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко, так що команді вони допомогти не могли. У підсумку Андрій Шевченко в порівнянні з грою з Польщею зробив шість змін. На ворота повернувся Пятов, в центрі захисту з'явилася пара Матвієнко - Забарний, зліва в обороні вийшов Саоболь, праворуч - Конопля. У центрі поля був виставлений очікуваний трикутник, а в атаці разом з «наконечником» Яремчуком грали Марлос і Зубков. У Німеччині з різних причин на збір не поїхали Клостерманн, Хальстенберг, Хавертц, Дракслер, Джан і Кіммі. Вже по ходу через травму вилетів Хофманн, а Кроос на цей матч відбував дискваліфікацію.

Німців не підвела реалізація

З перших хвилин господарі притиснули українців. Горетцка з хорошої позиції пробив повз, потім Соболь ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Однак на 12-й хвилині рахунок відкрили синьо-жовті: після атаки правим флангом Зубков прорвався в штрафну, видряпав м'яч і скинув на Яремчука, який вколотив в ближній кут.

Фото УАФ

Майже відразу українці могли збільшити перевагу, але при виході два в один Марлос помилився з передачею. Тим часом, німці продовжували контролювати м'яч і більше створювати в атаці. На 17-й хвилині міг забити Вернер, коли зачепився в нашому штрафному, але перекинув м'яч над воротами. І все ж Німеччина досить швидко відігралася: після помилки Зінченко Горетцка розігнав контратаку, Сані отримав м'яч на правому фланзі, накрутив Матвієнко і точно пробив у дальній кут. Потім П'ятову довелося виручати після відмінного дальнього удару у виконанні Горетцкі. Через 10 хвилин після свого першого гола підопічні Льова вийшли вперед. Кох закинув м'яч у штрафну, всюдисущий Горетцка здорово обробив снаряд і віддав Вернеру, який забив ударом головою. Синьо-жовті також мали моменти, але найнебезпечніший простріл Соболя заблокували, а Зінченко з хорошої позиції не зміг пробити, так як далеко відпустив м'яч.

Три штанги українців і дубль Вернера

На початку другого тайму підопічні Шевченка могли зрівняти - удар Зінченко з розвороту блокував Зюле, а м'яч полетів в штангу. Німці не затрималися з відповіддю - Забарний в останній момент накрив Сані, Гнабрі не використав парочку можливостей. Втім, на 64-й хвилині тиск бундестім матеріалізувалося в гол: Гюндоган підключив Гінтера на правому фланзі, а той прострілив на Вернера, який зробив дубль.

Фото УАФ

Після цього синьо-жовті стали більше тримати м'яч, пішли заміни від Шевченка. У підсумку наша команда упустила кілька хороших моментів. Так, класний удар Марлоса з правого кута штрафного прийшовся в штангу, що вийшов на заміну Мораес після рикошету також потрапив в каркас після того, як відібрав м'яч у чужих воріт. Однак і у Німеччині вили моменти - П'ятов врятував після ударів Брандта і Горетцкі. У підсумку українці знову програли німцям, які тепер очолюють групу. Позаду них Іспанія, яка зіграла внічию зі Швейцарією. Тепер в останньому турі команди в очних поєдинках вирішать долю як виходу з групи, так і виживання в Лізі А. Синьо-жовтих в наступному матчі влаштує нічия з альпійці.

Збірна Німеччини - збірна України - 3: 1

Голи: 0: 1 Яремчук (12, Зубков), 1: 1 Сані (23), 2: 1 Вернер (33), 3: 1 Вернер (64).
Німеччина (4-3-3): 1.НОЙЕР - 4.Гінтер, 15.Зюле, 16.Рюдігер, 13.Макс - 18.Горетцка, 2.Кох, 21.Гюндоган - 19.Сане (11.Вальдшмідт, 86), 20.Гнабрі, 9.Вернер (10.Брандт, 76). запасні: 12.Лено, 22.Трапп, 3.Удуохай, 5.Та, 6.Нойхаус, 7.Амірі, 14.Хенрікс, 17.Штарк, 23.Дауд.
тренер: Йоахим Лев.
Україна (4-3-3): 12.ПЯТОВ - 15.Конопля, 3.Забарний, 22.Матвіенко, 2.Соболь - 8.Маліновскій, 6.Степаненко (18.Макаренко, 69), 17.Зінченко (14.Харатін, 86) - 11.Марлос, 9.Яремчук (10.Мораес, 75), 19.Зубков (21.Міхайліченко, 74). запасні: 1.Паньків, 23.Лунін, 4.Крівцов, 5.Чеберко, 20.Бондарь.
тренер: Андрій Шевченко. арбітр: О.Хацеган (Румунія). попереджені: Рюдігер (28) - Малиновський (44). 14 листопада 2020 року. Лейпциг. Руд Булл Арена. Без глядачів. Матч Ліги націй УЄФА 2021.

В тему

Андрій Шевченко: «Матч з Німеччиною - божевільний досвід, ми були близькі до нічиєї» Тренер збірної Німеччини Йоахім Льов: «Було помітно, що у України проблеми ...» Руслан Малиновський: «Ми зіграли з Німеччиною в Лейпцигу краще, ніж в Києві» Андрій Полунін: «Запорука перемоги німців - найкраща реалізація» Преса Німеччини: «Цей Зінченко - слизький, як вугор»