Київ, НСК Олімпійський
1:2
Збірна України мінімально поступилася команді Німеччини в Лізі націй: підопічні Андрія Шевченка гідно виглядали на тлі однієї з кращих збірних Європи

Фото УАФ

Матч Ліги націй проти команди Німеччини повинен був дати відповідь на питання, чи може синьо-жовта дружина відповідати критеріям кращих збірних Європи. Після великих поразок від іспанців і французів на команду Андрія Шевченка вилилася критика, часом необгрунтована, тому поєдинок проти підопічних Йоахіма Льова всі чекали з нетерпінням.

Фото УАФ

З огляду на кадрові проблеми, наставник українців не мав великих можливостей варіювати склад, хоч і зробив сім замін у стартовому складі своєї команди в порівнянні із зустріччю на Сен-Дені. Перші хвилини поєдинку показали, що українці не збираються йти в глуху оборону. Гра йшла на зустрічних курсах. Фланги українців в особі Ярмоленко і Циганкова діяли непогано, однак до завершального удару справа не доходила. Німці, витримавши цей натиск, потихеньку почали відсувати гру зі своєї половини поля, а на 20-й хвилині їх позиційна атака завершилася голом. Рудигер продавив оборону українців і віддав у центр штрафного, де Гинтер виграв позиційну боротьбу у Караваєва, в дотик переправив м'яч у сітку. Бущан був безсилий в даній ситуації. А в іншому кіпер синьо-жовтих в першому таймі був чудовий, відбивши мертві удари від Кімміха і Гнабрі. Шкода тільки, що після пропущеного м'яча атакуюча гра у синьо-жовтих, крім небезпечного удару Яремчука з лінії штрафного, явно не вдалася.

Фото УАФ

Після перерви українці ще не встигли як слід прийняти нові вимозі головного тренера, як пропустили гол. На 49-й Бущан випустив з рук м'яч, який потрапив в голову Горецький. 0: 2. Тут же кіпер синьо-жовтих виправився, відбивши удар в упор від Дракслера.

Фото УАФ

Перший більш-менш реальний шанс забити мав Малиновський, але його постріл зі штрафного метрів з 23-х прийшовся в стінку. На 61-й хвилині класна атака нашої збірної могла завершиться голом, Циганков пробив нехитро і Нойєра не склало труднощів зловити м'яч.

Фото УАФ

І все-таки господарі не могли підвести своїх фанів, намагаючись скористатися хоч найменшої можливістю, і вона з'явилася на 76-й хвилині, коли Яремучк втік від Зюле, якому нічого не залишалося окрім як порушити правила у власному штрафному майданчику. Малиновський чітко реалізував пенальті. 1: 2.

Фото УАФ

Кінцівка зустрічі пройшла нервово, гра йшла на зустрічних курсах, проте підопічним Андрія Шевченка, на жаль, не вдалося забити такий бажаний гол на радість українським уболівальникам.

Збірна України - збірна Німеччини - 1: 2

Голи: 0: 1 Гинтер (20), 0: 2 Горетцка (49), 1: 2 Малиновський (77, з пенальті).
Україна (4-1-4-1): 1.Бущан - 21.Караваев, 4.Забарний, 16.Міколенко, 2.Соболь - 5.Сідорчук (19.Макаренко, 84) - 7.ЯРМОЛЕНКО (11.Марлос, 69), 8.Маліновскій, 20.Коваленко ( 10.Шапаренко, 76), 15.Циганков (22.Зубков, 69) - 9.Яремчук. запасні: 12.Н.Шевченко, 23.Різник, 3.Пластун, 6.Чеберко, 13.Конопля, 14.Харатін, 17.Шепелев, 18.Міхайліченко.
тренер: Андрій Шевченко.
Німеччина (3-4-2-1): 1.НОЙЕР - 16.Рудігер, 15.Зюле, 4.Гінтер - 13.Клостерманн (23.Джан, 90), 6.Кімміх, 8.Кроос, 3.Халстенберг - 18.Горетцка, 7.Дракслер (9.Вернер , 80) - 20.Гнабрі (21.Хавертц, 90). запасні: 12.Лено, 22.Трапп, 2.Кох, 5.Та, 10.Брандт, 11.Вальдшмідт, 14.Нойхаус, 17.Хофманн, 19.Госенс.
тренер: Йоахим Лев. арбітр: О.Грінфілд (Ізраїль). попереджені: Малиновський (41) - Кроос (53), Гинтер (84). 10 жовтня 2020 року. Київ. НСК Олімпійський. 17 573 глядача. Матч Ліги націй УЄФА 2021.

В тему

Андрій Шевченко: «Хлопці зіграли добре, виконали установку на матч» Тренер збірної Німеччини Йоахім Льов: «В України не було жодного шансу обіграти Німеччину» Німецька преса: «Хромая гра! У збірної Німеччини великі проблеми » Георгій Бущан - №13: все воротарі збірної України в матчах офіційних турнірів