248. Марокко - Україна

31.05.2018
Женева, Стад де Женев
0:0

Без голів, але не нудно: збірна України зіграла в нульову нічию з учасником фінального турніру ЧС-2018 - командою Марокко

Третій поєдинок в нинішньому році збірна України проводила проти учасника ЧС-2018. Після нічиєї з Саудівською Аравією (1.1) І перемоги над Японією (2.1) Синьо-жовті зустрічалися з командою Марокко. Це був дебютний поєдинок нашої збірної проти представників Західної Африки.

Фото Павла Кубанова

Марокканці підійшли до звітного матчу з серією з 15-ти поєдинків без поразок. За цей період Атлаські леви кваліфікувалися на мундіаль, вперше виграли чемпіонат африканських націй, а також провели ряд «товарняків». Так, в березні червоно-зелені взяли верх над Сербією (2: 1) і Узбекистаном (2: 0). Стартовий склад Андрія Шевченка був досить прогнозованим. Однак потрібно виділити вихід з перших хвилин в центрі поля Коваленко, а також Селезньова на вістрі атаки. Дивуватися парі центбеков Бурда - Кривцов в зв'язку з останніми подіями, думається, не варто.

Марокко думками вже на чемпіонаті світу

Номінальні господарі вийшли на поєдинок зарядженими - напередодні світової першості кожен гравець Атлаських левів жадав себе проявити. Спочатку особливих моментів не було, поки на 15-й хвилині Пятов не випустив м'яч з рук після навісу. Зійех добивав, але влучив у ногу воротарю збірної України. Марокканці продовжували проявляти активність, били по воротах. На 22-й хвилині Зійех завдав щільний удар в створ, з яким Пятов впорався з працею, перевівши м'яч в штангу. Українці намагалися утримувати темп, заданий суперниками, частенько завантажували ігровий снаряд в штрафну. Найбільше активності виходило з флангу Коноплянки, але реальної гостроти не виникало.

фото frmf.ma

Африканці були ближче до голу і на 36-й хвилині ледь не відкрили рахунок. В результаті небезпечної контратаки П'ятову довелося бігти в центр поля і голкіпер Шахтаря таки завадив Амрабат відзначитися. Атакер суперників проштовхнув м'яч повз Андрія, але круглий розминувся зі штангою. Після цього особливих моментів вже не виникло і команди пішли на перерву без забитих м'ячів.

Краще, але без голів

У перерві Шевченко випустив Марлоса і Бесєдіна, а також дав дебютувати Шапаренко. Заміни посилили позиції збірної в атаці і Марокко вже не так часто доходило до володінь П'ятова. Так, на 56-й хвилині Коноплянка вивів Марлоса один на один, але в останній момент захисник вибив м'яч з-під ніг натуралізованого бразильця. Через кілька хвилин найнебезпечніша атака синьо-жовтих завершилась заблокованими ударами Коноплянки і Шапаренко.

Українці продовжували напружувати опонентів, але все ж попереду не вистачало якогось імпульсу, останнього пасу. Темп гри знизився через замін, пауз, пов'язаних з ушкодженнями, навіть уболівальник встиг вибігти на поле. У кінцівці команди спробували змінити нулі на табло, але крім удару в площину воріт Пятова нічого небезпечного не сталося. Провівши не найяскравіший матч, збірна України розійшлася миром з учасником чемпіонату світу. Наступний поєдинок синьо-жовті проведуть проти збірної Албанії в неділю, 3 червня. Матч відбудеться на стадіоні Каміль Фурньє у французькому Евіані.

Збірна Марокко - збірна України - 0: 0

Марокко: 12.Мохамеді, 3.Менділь (21.С.Амрабат, 83), 4.Да Кошта, 5.БЕНАТІЯ (2.Хакімі, 46), 6.Саісс, 7.Зіех, 8.Ель-Ахмаді (15.Аіт Бенассер, 72), 10.Беланда (20.Бухаддуз, 64), 13.Бутаіб (18.Харіт, 46), 14.Буссуфа, 16.Н.Амрабат (11.Фаджр, 72). запасні: 1.Буну, 22.Тагнауті, 9.Ель-Каабі, 17.Дірар, 19.Ен-Несірі, 23.Карсела, 24.Ель-Хаджі, 25.Банун, 26.Мазрауі. тренер: Ерве Ренар. Україна: 12.ПЯТОВ, 4.Матвіенко, 5.Бурда, 6.Степаненко (8.Маліновскій, 64), 7.Ярмоленко (11.Марлос, 46), 9.Селезнев (41.Беседін, 46), 10.Коноплянка (16 .Сідорчук, 76), 17.Зінченко, 20.Караваев, 22.Коваленко (40.Шапаренко, 46), 28.Крівцов. запасні: 1.Бойко, 99.Лунін, 2.Бутко, 14.Соболь, 18.Шабанов, 19.Лукьянчук. тренер: Андрій Шевченко. арбітр: Урс Шнідер (Швейцарія). попереджені: Буссуфа (60) - Зінченко (60), Шапаренко (75). 31 травня 2018 року. Женева. Стад де Женев. 8 000 глядачів. Товариський матч