Марбелья, Муніципальний стадіон
1:1

Збірна України втратила безліч моментів і не змогла обіграти Саудівську Аравію

Фото Павла Кубанова

У першому поєдинку збірної в 2018 році Андрій Шевченко вдався до деяких змін у складі. Так, в центральну вісь до Степаненко вирушили Зінченко і Марлос, праворуч у півзахисті вийшов Циганков, а місце у воротах збірної вперше зайняв Лунін. У зв'язку з останніми подіями дивувало і поява Хачеріді в старті. Команда опонентів проводила третій матч в нинішньому році. Раніше аравійців здолали Молдову (3: 0), а також поступилися Іраку (1: 4). Єдину очну зустріч проти Орлов пустелі на ЧС-2006 українці виграли.

Нелогічний результат першого тайму

М'ячем відразу заволоділа наша команда, але небезпечних моментів довелося почекати. Удар Марлоса заблокували, Зінченко увірвався в штрафну, але не зміг пробити, не влучив у ціль Коноплянка. Євген також класно вирізав на Кравця, але тому не вистачило сили, щоб направити м'яч в дальній кут. Далі гра трохи заспокоїлася, але синьо-жовті продовжували шукати можливості. На 29-й хвилині Матвієнко вбіг до штрафного, але не зміг акцентовано прострелити. Але через три хвилини Україна таки відкрила рахунок: Коноплянка виконав крос, а Кравець, залишений на самоті, впевнено пробив головою у протихід голкіперу. Втім, піти на перерву з перевагою підопічних Шевченко не вдалося. На 38-й хвилині збірники невдало розібрали гравців під час кутового і Аль-Моуалад після метушні розстріляв ворота Луніна. Україна під завісу тайму могла забити другий, але Марлос після «цукерочки» від Коноплянки з забійної позиції не влучив у порожній кут.

Україні не пощастило в кінцівці

На початку другої половини Матвієнко прорвався по своєму лівому флангу і пробив з гострого кута, але Аль-Мосайлем зреагував. Україна продовжувала володіти м'ячем, але щільна оборона аравійців і важкий газон не дозволяли комбінувати. Наступний момент виник на 59-й хвилині, коли Буяльський по височенною траєкторії з меж штрафного влучив у поперечину. Після цього раптово активізувалися підопічні Хуана Антоніо Піціі. На 60-й хвилині після розрізного пасу вийшов один на один Аль-Досарі, але Лунін виручив. Незабаром Аль-Салауі скористався помилкою нашої оборони, але виявився неточним. Часом зелені навіть контролювали м'яч і распасовивалісь на чужій половині поля ... Такий хід подій не влаштовував синьо-жовтих і кінцівка залишилася за нашої збірної. Спочатку Коноплянка після відмінної діагоналі не зміг як слід обробити м'яч і влучив. На 85-й хвилині Марлос після сольного проходу пробив точно в голкіпера, а незабаром Бесєдін після корнера не потрапив в порожній кут. Найреальніший шанс вирвати перемогу упустили на 89-й хвилині динамівці. Бесєдін пробивав з кількох метрів, але Аль-Мосайлем потягнув, а потім Буяльський виявився першим на добиванні, але воротар опонентів якимось дивом відбив і другий удар. У підсумку поєдинок так і завершився з нічийним рахунком, хоча на перемогу наша команда, відверто кажучи, награв. Наступний матч в рамках березневого збору синьо-жовті проведуть 27 числа проти збірної Японії в бельгійському Льєжі (початок о 15.20).

Збірна Саудівської Аравії - збірна України - 1: 1

Голи: Аль-Мувалад (38) - Кравець (32, Коноплянка). Саудівська Аравія (4-3-3): 21.Аль-Мосайлем - 13.Аль-Шахрані (12.Муат, 90 + 1), 3.Ос.Хавсаві, 5.Ом.Хавсаві, 2.Аль-Харбі - 8.Аль-Шехрі (16.Аль-Могаве , 61), 14.Отайф, 17.Аль-Джассим (9.Асірі, 80) -19.Аль-Мувалад (20.Аль-Кувайкібі, 72), 10.Аль-Сахлаві (15.Аль-Моашер, 86) , 18.Аль-Давсарі (26.Аль-Фіки, 90 + 1). запасні: 22.Аль-Карні, 6.Галеб, 11.Алхайбарі, 23.Асері, 25.М.Хавсаві, 27.Каноо. тренер: Хуан Антоніо Піца. Україна (4-2-3-1): 21.Лунін - 20.Караваев, 3.Хачеріді (18.Ордец, 70), 23.Ракіцкій, 4.Матвіенко (5.Соболь, 65) - 6.Степаненко (14.Ротань, 46), 17.Зінченко (8 .Маліновскій, 65) - 15.Циганков (29.Буяльскій, 46), 11.Марлос (41.Беседін, 85), 10.КОНОПЛЯНКА - 9.Кравец. запасні: 1.Бойко, 12.Пятов, 2.Бутко, 22.Коваленко, 28.Шепелев, 34.Петряк. тренер: Андрій Шевченко. арбітр: А.У.Мальенко (Іспанія). попереджені: Буяльський (83), Малиновський (87) - Ом.Хавсаві (21), Аль-Могаве (79). 23 березня 2018 року. Марбелья (Іспанія). Муніципальний стадіон. 1 000 глядачів. Товариський матч.