Рейк'явік, Лаугардалсвеллур
2:0
Збірна України програла в Ісландії: хворе падіння після запаморочливого зльоту

Рейк'явік. 05.09.2017

Ух ... Боляче. Але почнемо, мабуть, з кадрових стартових спроб тренерів збірних України та Ісландії, яким судилося сьогодні битися за своє місце під сонцем в боротьбі за путівки до фінальної стадії ЧС-2018.

Шевченко зробив три ходи ...

Команда1 практично на сто відсотків вгадала ті зміни, які Андрій Шевченко вніс в число перших одинадцяти в порівнянні з суботнім матчем проти Туреччини. Замість Сергія Кривцова на поле вийшов відбував дискваліфікацію в грі з босфорцамі Ярослав Ракицький. Місце Руслана Ротаня наставник синьо-жовтих віддав його тезці Малиновському. Єдиний, кого ми не побачили в стартовому складі в Рейк'явіку - Артем Бесєдін, який замінив на вістрі атаки нашої команди Артема Кравця. Причому, нічого дивного в цьому немає. Ще перед зустріччю з хлопцями Мірчі Луческу, Андрій Миколайович поскаржився на відсутність регулярної ігрової практики в своїх клубах деяких виконавців, зробивши акцент саме на форварда.

... А Халльгрімссон освіжив дві лінії

Що стосується стартового складу ісландської команди, то тут, в порівнянні з програним поєдинком в Фінляндії, Хеймір Халльгрімссон зробив дві зміни. Так, сказати, освіжив парочку ліній своєї команди. Причому, в прямому сенсі цього слова. У центрі оборони замість 34-річного захисника Мальме Карі Арнасон з'явився 24-річний бек Ростова Сверрир Інгасон. Роль єдиного форварда фахівець віддав 25-річного нападаючого Редінга Йону Бодварссону, який змінив на цій позиції 33-річного Еміля Халльфредссона з Удінезе. Загалом, трохи труснули свої склади наставники. Що з цього вийшло, давайте розбиратися разом.

уроки фехтування

Матч розпочався несподівано для багатьох. Особливо, якщо врахувати, що збірна Ісландії не програвала в рідних стінах з червня 2013 року. Наші хлопці з перших секунд по-хазяйськи спробували влаштувати штурм воріт ісландців. Вийшло дуже навіть симпатично. Пріцелься краще Євген Коноплянка та зіграй гірше Халльдорссон, отримали б ми бажаний швидкий гол. А так, з кожною хвилиною першого тайму, матч поступово перетворювався в поєдинок двох умілих фехтувальників. Ініціатива переходила то до одного з них, то до іншого. На 22-й хвилині серце українських уболівальників тьохнуло, коли найдорожчий в історії футболіст Ісландії Гульфі Сігурдссон отримав м'яч в нашому штрафному майданчику. 50-мільйонний трансфер Евертона двічі намагався прицільно вдарити по воротах Пятова. Спільними зусиллями його потуги вдалося заблокувати. Як виявилося, на час. Напруження наростало і його навіть не витримав м'яч, який головному рефері поєдинку Вільяму Коллумом довелося замінити на інший. На 35-й хвилині наші хлопці непогано розіграли кутовий, однак Бесєдін в боротьбі з Інгасоном вивудити з небезпечного моменту тільки повторний удар з кута поля. У підсумку, за перші 45 хвилин, як нам здалося, уколів ми зробили більше, але суперник перевершив нас у їхній якості.

Вільна боротьба?

Другий тайм почався для команди Шевченко приголомшливо. Гульфі Сігурдссон забив, м'яко кажучи, дивний гол ... Пятов пішов на перехоплення флангового прострілу, Гудмундссон врізався в нашого голкіпера, м'яч відскочив до лідера ісландців і той спокійно закотив його в ворота ... Суддя, незважаючи, як нам здається, на цілком справедливі протести українців, гол зарахував. Відразу, чомусь, згадалися наші харківські успіхи з Туреччиною ... Домігшись бажаного, сіверяни поставили свою улюблену платівку. Щільно окопалися біля своїх воріт і намагалися зловити опонента на контратаках. Класика жанру. Хлопці Шевченко приходили в себе хвилин п'ять, а потім жахнув штрафним у виконанні Руслана Малиновського і хльостким ударом Андрія Ярмоленка. Далі була, образно кажучи, боротьба в партері, поки суперник не спіймав нас на вже згадану вудку. І знову вдалим всіх виявився Гульфі Сігурдссон, по суті, закрив поєдинок.
збірна України

Збірна України програла команді 49-мільйонного Гульфі Сігурдссон

На 71-й хвилині Андрій Шевченко спробував реанімувати, чого гріха таїти, розклеєні гру своєї команди подвійний заміною. У бій були кинуті Олександр Зінченко і Артем Кравець. Бажаного ефекту досягнуто не було ...

Висновки по верхах

Ми поступилися. З огляду на результат матчу Туреччина - Хорватія, Опустилися на четверту сходинку турнірної таблиці, і тепер не все залежить від наших футболістів. Ісландія, в буквальному сенсі цього слова, видавила з команди Андрія Шевченка три очки. Тієї легкості, яка тішила серця українців в грі з Туреччиною, не спостерігалося. Особливо в другому таймі. Після неоднозначного першого гола лідери загубилися, а ті, хто намагався битися, апріорі не змогли видати ККД. Показав чи щось особливе суперник? Можливо. Але ж нам потрібно будувати свій будинок.

Збірна Ісландії - збірна України - 2: 0

Голи: 1: 0 Г. Сігурдссон (47, Хадльфредссон), 2: 0 Г. Сігурдссон (66, Бедварссон).
Ісландія (4-2-3-1): 1.Халльдорссон - 2.Севарссон, 5.Інгасон, 6.Р.Сігурдссон, 18.Магнуссон - 17.ГУННАРССОН, 20.Халльфредссон (16.О.Скуласон, 89) - 7.Гудмундссон, 10.Г.Сігурдссон (11 .Фіннбогасон, 90), 8.Бьярнасон - 22.Бедварссон (9.Сігурдарсон, 67). запасні: 12.Рунарссон, 13.Йонсссон, 3.Фьолусон, 4.Херманнссон, 14.Арнасон, 15.Сігурйонссон, 19.Кьяртанссон, 21.Траустасон, 23.А.Скуласон.
тренер: Хеймір Халльгрімссон.
Україна (4-2-3-1): 12.ПЯТОВ - 2.Бутко, 3.Хачеріді, 20.Ракіцкій, 4.Матвіенко - 6.Степаненко (14.Ротань, 76), 8.Маліновскій (21.Зінченко, 71) - 7.Ярмоленко, 22.Коваленко, 10.Коноплянка - 18.Беседін (11.Кравец, 71). запасні: 1.Лунін, 23.Коваль, 5.Ордец, 9.Морозюк, 13.Крівцов, 15.Юрченко, 16.Сідорчук, 17.Соболь, 19.Гармаш.
тренер: Андрій Шевченко.
арбітр: У. Коллам (Шотландія). попереджені: Халльфредссон (2), Г.Сігурдссон (77) - Малиновський (55), Коваленко (77), Зінченко (82).
5 вересня 2017 року. Рейк'явік. Стадіон Лаугардалсвеллур. 15 000 глядачів. Матч відбіркового турніру ЧС-2018. Валерій Новобранець, Сергій Пількевич з Рейк'явіка